FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Davet

    Saygıdeğer Meslektaşlarım;
 
Uluslararası İzmir Dişhekimleri Odası Kongremiz yaklaşıyor. 10- 12 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz kongre hazırlıklarımızı tüm heyecanımızla sürdürüyoruz. Bizler bu Kongre için hazırladığımız bilimsel program ile dişhekimliğine sizlerle birlikte geniş bir açıdan bakmayı ve çağdaş dişhekimliğinin tanımını yine sizlerle birlikte yapmayı arzuladık.
 
Umuyoruz ki bu programda tüm güçlüklere rağmen hiç kaybetmediğimiz mesleki heyecanımızı, kendimizi sürekli geliştirme yönündeki azmimizi, meslektaşlarımıza olan saygımızı, geleceğe yönelik umutlarımızı ve inancımızı, birlikte olmanın ve paylaşmanın zenginliğini bulacaksınız.
 
Günümüzde çağdaş dişhekimliği girişimleri ve klinik sonuçları bilim-sanat çalışmaları olarak değerlendirilmektedir. Meslek yaşamlarında bilim destekli sanat uygulamalarına imza atan siz değerli bilim ve sanat insanlarının müzik, resim, heykel, mozaik, fotoğraf çalışmalarından oluşan sanat ve sosyal etkinliklerimizle de bizden bir program hazırladık.  
 
Kongremize katılımınız bizleri onurlandıracaktır. 
 
Sağlıkla, sevgiyle, bilim ve sanatla kalın. Saygılarımla.
 
Dr. Murat SÜTPİDELER
İzmir Dişhekimleri Odası Başkanı
 

   Sevgili Meslektaşlarım;

İzmir Dişhekimleri Odası olarak ev sahipliği yapacak olduğumuz 10, 11 ve 12 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz 24.Uluslararası  İZDO Bilimsel Kongre ve Sergisi hazırlıklarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Bilimsel Komitemizin özenle hazırladığı programımızı ve alanlarında başarılı olmuş değerli akademisyen ve klinisyenleri sizlerle buluşturup, bilgilerimizi güncelleyeceğiz.

Sürekli diş hekimi eğitiminin en önemli görevimiz olduğu bilinciyle hazırladığımız bilimsel programın yanında çeşitli sosyal ve sanatsal aktivitelerin yer alacağı bir kongremizde daha sizlere “merhaba” diyebilmek, ılık ve güneşli İzmir sonbaharını sizlerle paylaşmak bizleri çok mutlu edecek. Bu yıl da kongremizi Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz.  İzmir’in enerjik havasını solumanın sizlere de çok iyi geleceğine inanıyor ve siz meslektaşlarımı kongremize davet ediyorum. 

Kongremizde buluşmak dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Murat TÜRKÜN
Bilimsel Komite Başkanı 

 
Etkinliğin başlamasına kalan süre:

ÖNEMLİ TARİHLER

Etkinlik Tarihi

10-12 Kasım 2017

İLETİŞİM

İZMİR DİŞHEKİMLERİ ODASI

Anadolu Cd.No:40 Tepekule İş Merkezi D:209-210-211 Bayraklı / İzmir
Tel: 0232 461 21 52
461 36 15  
461 15 71
Faks: 0232 461 37 59
E-mail:  organizasyon@izdo.org
 
ORGANİZASYON SEKRETERYASI
Sevilen Acar
Tel: 0 554 534 76 27
E-mail:  
organizasyon@izdo.org
 
 
KAYIT SEKRETERYASI:
Ayşe Gül
Tel: 0 232 461 21 52 
(Dahili 12)
E-mail: muhasebe@izdo.org 

 

 

 
Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.